שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

בס”ד

                    logoo

                           ”מכללת מרכז מאיר”

     המכללה הטובה ביותר ללימודי מקצועות הקודש וההלכה בארץ ישראל.

”מרכז מאיר” המכללה המומלצת ביותר ללימודי מקצועות הקודש והחול למגזר הדתי עם ניסיון מוכח במגוון תחומים בהכשרת המגזר הדתי בכל קורסי הקודש וההלכה השונים,

הקורסים הנלמדים במרכז מאיר מלווים ע”י צוות של רבני הבד”ץ-”ועדת הרבנים”ומפוקח ע”י גדולי הדור שליט”א רבנים ודיינים מוסמכים.

בכל קורס ישנם שני שיטות לימוד,לימוד פרטי,ולימוד קבוצתי.

בסיום כל קורס כל תלמיד שעבר את הבחינות בכל נושא שלמד,יבחן ע”י צוות רבנים של המכון ורבני הבד”ץ. ויקבל 3 תעודות מכל תחום;תעודה מטעם הבד”ץ,תעודה מטעם מרכז מאיר,ותעודה מטעם הרבנות הראשית לישראל (רק לאחר שיעבור את הבחינה ברבנות)

הקורסים הנלמדים במכללה:

משגיחי כשרות, מפקחי כשרות, סופר סת”ם, שחיטת עופות ,שחיטת בהמות,  ניקור,מוהלים, חופה וקידושין, מדריכי חתנים, טוען רבני, דיינות, רב עיר, רב אזור, רב שכונה, מקוואות, איסור והיתר, שבת, נידה, ועוד….

כל הקורסים מתקיימים בכל מקום בארץ ובעידודם של הרבנות הראשית לישראל. ישנם קורסים גם לנשים שמפוקח ע”י רבני הבד”ץ באישור בד”ץ ועדת חוג הרבנים,כגון;קורס כשרות המטבח היהודי, בלניות, מדריכות כלות, מטפלות, מזכירות, עיצוב גרפי ופוטושופ, מהנדסות מחשבים ועוד….

כל אחד מהתלמידים שנרשמו ללימודים במכון מאיר הבינו מיד שהלימודים ברמה הגבוהה ביותר.התלמידים לומדים בכל מהלך הקורס את יסודות המקצוע בצורה הטובה ביותר עם מיטב הרבנים/הדיינים/והמרצים הטובים והאיכותיים ביותר.

כל רב/דיין המרצים במכללה עבר את כל המבחנים הדרושים לכך ע”י נשיאי הבד”ץ ורבני הבד”ץ ונבדק לאחר בחינות ובדיקת התאמה.

חשוב לציין כי מכללת מרכז מכון מאיר,ובד”ץ ועדת חוג הרבנים הם המוסד המוביל ביותר בארץ להכשרת תלמידים במקצועית ובתחומים הבאים;הכשרת משגיחי כשרות,הכשרת מוהלים ומקצועות הלכה נוספים, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית ונותנת מענה לכלל התלמידים.

למכללתמרכז מאיר” דרושים רכזים ומנהלי אזור בכל הארץ, למעוניינים נא לשלוח קו”ח לפקס או במייל:rabbisrasel.kosher@gmail.com

הגרלה לקראת חג הפסח שמתקרב על קורס משגיחי כשרות לפרטים לחץ כאן