שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

”מרכז מאיר” מציע לך לרכוש לעצמך מקצוע מעולה בתוך שבוע עם התחייבות של 100% הצלחה,קורס סופרי סת”ם מעשי ב-5 ימים,לפרטים והרשמה:0545214473

סמל קורס סופריי סת''ם

logoo

איגוד משגיחי הכשרות בישראל.

כיום קיימים למעלה מ-20000 משגיחי כשרות בארץ ישראל,ישנם סוגי בעיות שונות שמשגיח נתקל בהם,לפעמים בבוקר אחד משגיח כשרות מקבל טלפון מהמועצה הדתית או מהמעסיק שהוא לא מעוניין להעסיק אותו כמשגיח בעסק שהוא מתפרנס ממנו,ללא שום סיבה והתראה מוקדמת.הסיבות נגרמות מהרבה דברים,כגון:המשגיח לטענת בעל העסק יותר מדי קפדן ועושה את העבודה שלו כמו שצריך,שזה בעיניו של המעסיק של המשגיח נחשב כהתנכלות,בעלי עסקים כיום בהרבה מקומות אינם מבינים את משמעות המקצוע ”משגיח כשרות” ואת המוסגים לכך,יש כמה מקומות שהעסקים שאכפת להם מהכשרות מבקשים שיעשו להם הדרכת כשרות לעובדים על מנת לתת לעובדים להבין את מעלתה של התפקיד החשוב הזה.

בעקבות הרבה בעיות שקורות למשגיח עם המעסיק שבעיניו הוא יעשה הכל בשביל שהמשגיח שכביכול עושה את עבודתו נאמנה לא יישאר במקום עבודתו,ובעקבות כך המשגיח מרגיש חוסר בטחון וגיבוי מהרבנות/מועצה המקומית,

חשוב לציין שישנם מועצות ורבנויות מקומיות שעושות את עבודתם נאמנה ומגבה כל משגיח ומשגיח ללא הבדל של הבדל גזע או זרם דת,ונותנים מענה כשרותי בצורה קפדנית וטובה.

אנחנו פה לעשות לכל המעסיקים והרבנויות החלשות -stop אחד גדול ולתת לכם את מלוא הכוח לעזור לכם להתמודד על הפרנסה שלכם בלי פחד או הרגשה שאתם לבד.

אם הנך משגיח כשרות בכל עסק של מזון או מקור אחר,אתה מוזמן להצטרף אלינו עוד היום ולקבל עזרה וסיוע מקיף הכולל:ליווי אישי עם עו”ד עד לבית משפט,סיוע במענה טלפוני לכל בעיה,יעוץ והכוונה מקצועית.

אנחנו פה לתת גב לכל משגיח כשרות שיוכל להרגיש בטוח ולא מאוים מאף גורם אחר,האיגוד הוקם ע”י מרכז מאיר-המכון למקצועות הקודש בארץ ישראל,הנותן הכשרה מקצועית מקיפה בתחום הכשרות.

לפניות ויעוץ בכל תחום ובענייני הכשרות ניתן לפנות באמצעות הטופס להורדה ולהחזיר למייל:meirbittton@gmail.com או בפקס:153-545214473

טופס הצטרפות לאיגוד המשגיחים

            לפרטים וקבלת יעוץ טלפוני חינם:0545214473 מאיר