שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

”מרכז מאיר” מציע לך לרכוש לעצמך מקצוע מעולה בתוך שבוע עם התחייבות של 100% הצלחה,קורס סופרי סת”ם מעשי ב-5 ימים,לפרטים והרשמה:0545214473

סמל קורס סופריי סת''ם

איגוד משגיחי הכשרות הגדול בישראל.

כיום קיימים למעלה מ-20,000 משגיחי כשרות בכל הארץ.

ישנם סוגי בעיות רבות ושונות שמשגיח נתקל בהם כמדי יום.

בוקר אחד משגיח כשרות מקבל טלפון מהמועצה הדתית או מהמעסיק שהוא לא מעוניין להעסיק אותו כמשגיח כשרות בעסק שממנו הוא מתפרנס כמדי חודש, ללא שום סיבה והתראה מוקדמת.

הסיבות יכולות להיות מהרבה דברים כגון:

המשגיח לטענת בעל העסק יותר מדי קפדן ועושה את העבודה שלו כמו שצריך. המשגיח לא מטגן שניצלים עם הטבחים ובעל העסק מתעצבן וחושב שאם המשגיח עזר לו במטבח פעם אחת הוא כבר הפך להיות טבח.

בעלי עסקים כיום בהרבה מקומות אינם מבינים את משמעות המקצוע והעבודה של  משגיח הכשרות ואת כל הדרישות המצופות מהמשגיח בבית העסק שלהם.

יש כמה מקומות שהעסקים שאכפת להם מהכשרות מבקשים שיעשו להם הדרכת כשרות לעובדים על מנת לתת לעובדים יכולת להבין את מעלתו של המשגיח והתפקיד החשוב הזה שיכול רק לעשות למשגיח קידוש השם.

בעקבות הרבה בעיות שמשגיחים רבים נתקלים עם המעסיק שלהם שבעיניו של המעסיק הוא יעשה הכל בשביל שהמשגיח שכביכול עושה את עבודתו נאמנה לא יישאר במקום עבודתו ובעקבות כך המשגיח מרגיש חוסר ביטחון וגיבוי מהרבנות/מועצה המקומית.

חשוב לציין שישנם מועצות ורבנויות מקומיות שעושות את עבודתם נאמנה ואף נותנות גיבוי מלא לכל משגיח ומשגיח ללא הבדל ונותנים מענה כשרותי בצורה קפדנית וטובה.

אבל לצערנו היום זה לא קורה בכל הרבנויות המקומיות לכן אנחנו פה לעשות לכל המעסיקים והרבנויות החלשות -stop אחד גדול ולתת לכם את מלוא הכוח לעזור לכם להתמודד מול המעסיק על הפרנסה שלכם בלי פחד או הרגשה שאתם לבד.

אם אתה משגיח כשרות בכל עסק של מזון או מקור אחר אתה מוזמן להצטרף אלינו עוד היום ולקבל עזרה וסיוע מקיף הכולל: ליווי אישי עם עו”ד בגישור מול בעל העסק והמועצות הדתיות, סיוע במענה טלפוני בכל זמן, יעוץ והכוונה מקצועית.

אנחנו פה לתת גב לכל משגיח כשרות שיוכל להרגיש בטוח מכל גורם, האיגוד הוקם ע”י מרכז מאיר – המכון למקצועות הקודש בארץ ישראל, הנותן הכשרה מקצועית מקיפה בתחום הכשרות.

לפניות ויעוץ בכל תחום ובענייני הכשרות ניתן לפנות באמצעות הטופס להורדה ולהחזיר למייל: rabisrael.kosher@gmail.com 

טופס הצטרפות לאיגוד המשגיחים להורדה.

            לפרטים וקבלת יעוץ טלפוני חינם: 077-9400907 הרב אברהם ויצמן